top of page
Modern ev

 

Önce İletişim.

 

DA stüdyo olarak önceliğimiz siz müşterilerimiz ile iletişim ağı kurabilmektir. İnanıyoruz ki; sizleri ne kadar iyi anlarsak yaptığımız tasarım da sizleri o kadar yansıtmış olacaktır. 

''iyi bir tasarım duyuların akla yansımasıdır.''

Hizmetlerimiz.

 

planlama.

DA stüdyo olarak projeniz için bir yol haritası belirliyoruz.  Sizlerin beklentileri ile projenin alanı, sunduğu olanaklara bağlı olarak ihtiyaç şemamızı hazırlıyoruz. Karşılıklı anlaşma sağlayarak, stüdyomuz projenizin tasarım sürecine başlar. 

Mimari tasarımımız projenizin sizleri yansıtan kullanımına Da stüdyosunun özgün ve  dinamikleştiren tasarımcı kimliğiyle harmanlanmaktadır.

 

Amacımız işlevsel tasarımlar üretebilmektir. Çünkü tasarım canlı bir yapıdır. Her tasarım kullanıcısı ile yeniden anlamlanmaktadır.

Paket
Modern Lüks Ev

 

mimari tasarım.

Stüdyomuz ihtiyaçları belirlenmiş olan projelerin tasarımında mevcut bölge ile uyum içerisinde olan projeler üretmektedir. Projelerimize ''hayal et - sadeleş - tasarla'' algısıyla yaklaşmaktayız.

 

Tasarımlarımızda sade ama detaylarda mimarinin yerleştiği projeler üretmekteyiz. Projelendirilmesi tamamlanan tasarımlarımız diğer disiplinler ile etkileşim içerisinde devam  ettirilmektedir.

 

Projelerimizin saha uygulamasını da tamamlayarak,  tecrübelerimizi tercih edilir kılıyoruz. 

 

iç mimari tasarım.

Mekanı -algılamak- mekanı -hissetmek- gerekir. Hislerimize siz kullanıcılarımızın isteklerinide ekleyerek stüdyomuzun dokunuşlarının yansıdığı tasarımlar üretmekteyiz.

İç mimari projelerde röleve alarak şe başlamaktayız. Yine alanın bize sunduklarına bilgi birikimimizi katarak yeni bir çehre kazandırmaktayız. Alanın niteliğine bağlı olarak mimari, aydınlatma, elektrik projeleri yapmaktayız.

 

Kullanıcılarımızla birlikte malzeme, mobilya ve aksesuar seçimleri yaparak rafine bir tasarım gerçekleştirmekteyiz.

Loft Daire
bottom of page